PHG.2K.303.CYMK10
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PHG.2K.303.CYMK10
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 3POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: PHG.2K.303.CYMK10.pdf
  • Pranešimas
PHG.2K.303.CYMK10 specifikacijos
Dalies numeris PHG.2K.303.CYMK10 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 3POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5616 pcs Duomenų lapas PHG.2K.303.CYMK10.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 303 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 2K
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 3
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 3 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 17A Kontaktinė medžiaga Bronze
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.378" ~ 0.394" (9.60mm ~ 10.00mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome