PHG.2B.326.CLLD72Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PHG.2B.326.CLLD72Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 26POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: PHG.2B.326.CLLD72Z.pdf
  • Pranešimas
PHG.2B.326.CLLD72Z specifikacijos
Dalies numeris PHG.2B.326.CLLD72Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 26POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4050 pcs Duomenų lapas PHG.2B.326.CLLD72Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 326 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 2B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 26
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įdėkite medžiagą Polyetheretherketone (PEEK) Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected
funkcijos Backshell Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 2A
Kontaktinė medžiaga Bronze Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 59.0µin (1.50µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Receptacle, Female Sockets
Spalva Silver Kabelių atidarymas 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm)