PHG.2B.314.CYMD82
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PHG.2B.314.CYMD82
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 14POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: PHG.2B.314.CYMD82.pdf
  • Pranešimas
PHG.2B.314.CYMD82 specifikacijos
Dalies numeris PHG.2B.314.CYMD82 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 14POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5511 pcs Duomenų lapas PHG.2B.314.CYMD82.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 314 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 2B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 14
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 14 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 6.5A Kontaktinė medžiaga Bronze
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome