PHG.2B.305.CLLD62Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PHG.2B.305.CLLD62Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: PHG.2B.305.CLLD62Z.pdf
  • Pranešimas
PHG.2B.305.CLLD62Z specifikacijos
Dalies numeris PHG.2B.305.CLLD62Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5723 pcs Duomenų lapas PHG.2B.305.CLLD62Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 305 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 2B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 5
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 14A Kontaktinė medžiaga Bronze
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PHG.2B.304.CYMM42
PHG.2B.304.CYMM42
Gamintojai: LEMO
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 6038 pcs
parsisiųsti: PHG.2B.304.CYMM42.pdf
RFQ
PHG.2B.305.CLLD62
PHG.2B.305.CLLD62
Gamintojai: LEMO
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP