PHG.2B.302.CLLD62Z
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PHG.2B.302.CLLD62Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 2POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: PHG.2B.302.CLLD62Z.pdf
  • Pranešimas
PHG.2B.302.CLLD62Z specifikacijos
Dalies numeris PHG.2B.302.CLLD62Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 2POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5236 pcs Duomenų lapas PHG.2B.302.CLLD62Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 302 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 2B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 2
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 2 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 25A Kontaktinė medžiaga Bronze
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome