PHG.1B.307.CYMD52
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PHG.1B.307.CYMD52
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 7POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: PHG.1B.307.CYMD52.pdf
  • Pranešimas
PHG.1B.307.CYMD52 specifikacijos
Dalies numeris PHG.1B.307.CYMD52 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 7POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5704 pcs Duomenų lapas PHG.1B.307.CYMD52.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 307 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 1B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 7
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 7 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 7A Kontaktinė medžiaga Bronze
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome