PHG.1B.305.CLLD52
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PHG.1B.305.CLLD52
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: PHG.1B.305.CLLD52.pdf
  • Pranešimas
PHG.1B.305.CLLD52 specifikacijos
Dalies numeris PHG.1B.305.CLLD52 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4896 pcs Duomenų lapas PHG.1B.305.CLLD52.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 305 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 1B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 5
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įdėkite medžiagą Polyetheretherketone (PEEK) Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected
funkcijos Backshell Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 9A
Kontaktinė medžiaga Bronze Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 59.0µin (1.50µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Receptacle, Female Sockets
Spalva Silver Kabelių atidarymas 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)