PHG.1B.304.CLLD42Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PHG.1B.304.CLLD42Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: PHG.1B.304.CLLD42Z.pdf
  • Pranešimas
PHG.1B.304.CLLD42Z specifikacijos
Dalies numeris PHG.1B.304.CLLD42Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5307 pcs Duomenų lapas PHG.1B.304.CLLD42Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 304 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 1B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 4
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įdėkite medžiagą Polyetheretherketone (PEEK) Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected
funkcijos Backshell Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 10A
Kontaktinė medžiaga Bronze Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 59.0µin (1.50µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Receptacle, Female Sockets
Spalva Silver Kabelių atidarymas 0.122" ~ 0.165" (3.10mm ~ 4.20mm)