PHB.1B.305.CLLD42Z
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PHB.1B.305.CLLD42Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: PHB.1B.305.CLLD42Z.pdf
  • Pranešimas
PHB.1B.305.CLLD42Z specifikacijos
Dalies numeris PHB.1B.305.CLLD42Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4114 pcs Duomenų lapas PHB.1B.305.CLLD42Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 305 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 1B
Pakuotė Bulk Orientacija B
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 5
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 9A Kontaktinė medžiaga Bronze
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.122" ~ 0.165" (3.10mm ~ 4.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome