PHB.0B.303.CYMD42Z
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PHB.0B.303.CYMD42Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 3POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: PHB.0B.303.CYMD42Z.pdf
  • Pranešimas
PHB.0B.303.CYMD42Z specifikacijos
Dalies numeris PHB.0B.303.CYMD42Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 3POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5079 pcs Duomenų lapas PHB.0B.303.CYMD42Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 303 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 0B
Pakuotė Bulk Orientacija B
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 3
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 3 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 8A Kontaktinė medžiaga Bronze
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome