PHA.2B.310.CLLD62
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PHA.2B.310.CLLD62
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: PHA.2B.310.CLLD62.pdf
  • Pranešimas
PHA.2B.310.CLLD62 specifikacijos
Dalies numeris PHA.2B.310.CLLD62 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5062 pcs Duomenų lapas PHA.2B.310.CLLD62.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 310 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 2B
Pakuotė Bulk Orientacija A
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 10
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 8A Kontaktinė medžiaga Bronze
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome