PFG.M0.8NL.AC39NZ
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PFG.M0.8NL.AC39NZ
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: PFG.M0.8NL.AC39NZ.pdf
  • Pranešimas
PFG.M0.8NL.AC39NZ specifikacijos
Dalies numeris PFG.M0.8NL.AC39NZ Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4743 pcs Duomenų lapas PFG.M0.8NL.AC39NZ.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti M08 "Shell" medžiaga Polysulfone (PSU)
"Shell Finish" - Serija 1P
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -50°C ~ 90°C Pozicijų skaičius 8
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Apsauga nuo įsilaužimo IP64 - Dust Tight, Water Resistant funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull, Detent Lock Išsamus aprašymas 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 5A Kontaktinė medžiaga -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - poravimosi Gold
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Black
Kabelių atidarymas 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm) Backshell medžiaga, dengimas Polysulfone (PSU)