PFG.3B.312.CYMD12
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PFG.3B.312.CYMD12
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: PFG.3B.312.CYMD12.pdf
  • Pranešimas
PFG.3B.312.CYMD12 specifikacijos
Dalies numeris PFG.3B.312.CYMD12 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4935 pcs Duomenų lapas PFG.3B.312.CYMD12.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 312 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 3B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 12
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 9A Kontaktinė medžiaga Bronze
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.425" ~ 0.469" (10.80mm ~ 11.90mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome