PFG.1B.308.CYMD76Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PFG.1B.308.CYMD76Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 8POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: PFG.1B.308.CYMD76Z.pdf
  • Pranešimas
PFG.1B.308.CYMD76Z specifikacijos
Dalies numeris PFG.1B.308.CYMD76Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 8POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5185 pcs Duomenų lapas PFG.1B.308.CYMD76Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 308 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 1B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 8
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line); Panel Mount Montavimo funkcija Front and Rear Side Nut
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 5A Kontaktinė medžiaga Bronze
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.283" ~ 0.299" (7.20mm ~ 7.60mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome