PFG.0B.304.CYMD52Z
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PFG.0B.304.CYMD52Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: PFG.0B.304.CYMD52Z.pdf
  • Pranešimas
PFG.0B.304.CYMD52Z specifikacijos
Dalies numeris PFG.0B.304.CYMD52Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5376 pcs Duomenų lapas PFG.0B.304.CYMD52Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 304 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 0B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 4
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line); Panel Mount Montavimo funkcija Front and Rear Side Nut
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įdėkite medžiagą Polyetheretherketone (PEEK) Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected
funkcijos Backshell Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Dabartinis įvertinimas 7A
Kontaktinė medžiaga Bronze Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 59.0µin (1.50µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Receptacle, Female Sockets
Spalva Silver Kabelių atidarymas 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)
Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PFG.0B.305.CLLD35Z
PFG.0B.305.CLLD35Z
Gamintojai: LEMO
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP
Sandelyje: 5424 pcs
parsisiųsti: PFG.0B.305.CLLD35Z.pdf
RFQ
PFG.0B.305.CLLD42
PFG.0B.305.CLLD42
Gamintojai: LEMO
Sandelyje: 5595 pcs
parsisiųsti: PFG.0B.305.CLLD42.pdf
RFQ
PFG.0B.304.CYMD52
PFG.0B.304.CYMD52
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP