PEG.4B.307.CYMD15
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PEG.4B.307.CYMD15
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 7POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: PEG.4B.307.CYMD15.pdf
  • Pranešimas
PEG.4B.307.CYMD15 specifikacijos
Dalies numeris PEG.4B.307.CYMD15 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 7POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5706 pcs Duomenų lapas PEG.4B.307.CYMD15.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 307 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 4B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 7
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line); Panel Mount Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 7 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 20A Kontaktinė medžiaga Bronze
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.535" ~ 0.591" (13.60mm ~ 15.00mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome