PEG.2K.308.CYMC85Z
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PEG.2K.308.CYMC85Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 8POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: PEG.2K.308.CYMC85Z.pdf
  • Pranešimas
PEG.2K.308.CYMC85Z specifikacijos
Dalies numeris PEG.2K.308.CYMC85Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 8POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4765 pcs Duomenų lapas PEG.2K.308.CYMC85Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 308 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 2K
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 8
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line); Panel Mount Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 10A Kontaktinė medžiaga Bronze
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.319" ~ 0.335" (8.10mm ~ 8.50mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome