PAG.M1.4TL.AC39NZ
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PAG.M1.4TL.AC39NZ
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 14POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: PAG.M1.4TL.AC39NZ.pdf
  • Pranešimas
PAG.M1.4TL.AC39NZ specifikacijos
Dalies numeris PAG.M1.4TL.AC39NZ Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 14POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4317 pcs Duomenų lapas PAG.M1.4TL.AC39NZ.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti M14 "Shell" medžiaga Polyetherimide (PEI)
"Shell Finish" - Serija 1P
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -50°C ~ 170°C Pozicijų skaičius 14
Tvirtinimo tipas Push-Pull, Detent Lock Išsamus aprašymas 14 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 2A Kontaktinė medžiaga -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - poravimosi Gold
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Black
Kabelių atidarymas 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm) Backshell medžiaga, dengimas Polyetherimide (PEI)