PAG.M1.0TL.AC39NZ
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PAG.M1.0TL.AC39NZ
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN INLINE PLUG
Duomenų lapai: PAG.M1.0TL.AC39NZ.pdf
  • Pranešimas
PAG.M1.0TL.AC39NZ specifikacijos
Dalies numeris PAG.M1.0TL.AC39NZ Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN INLINE PLUG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4784 pcs Duomenų lapas PAG.M1.0TL.AC39NZ.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti M10 "Shell" medžiaga Polyetherimide (PEI)
"Shell Finish" - Serija 1P
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -50°C ~ 170°C Pozicijų skaičius 10
Tvirtinimo tipas Push-Pull, Detent Lock Išsamus aprašymas 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup
Dabartinis įvertinimas 3A Kontaktinė medžiaga -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - poravimosi Gold
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Black
Kabelių atidarymas 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm) Backshell medžiaga, dengimas Polyetherimide (PEI)
Programos Automotive, Industrial, Medical, Testing Equipment & Measurement
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PAG.M1.0TL.AC52Z
PAG.M1.0TL.AC52Z
Gamintojai: LEMO
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
Sandelyje: 4866 pcs
parsisiųsti: PAG.M1.0TL.AC52Z.pdf
RFQ
PAG.M1.0TL.AC39N
PAG.M1.0TL.AC39N
Gamintojai: LEMO