PAG.M1.0NL.AC39N
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PAG.M1.0NL.AC39N
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: PAG.M1.0NL.AC39N.pdf
  • Pranešimas
PAG.M1.0NL.AC39N specifikacijos
Dalies numeris PAG.M1.0NL.AC39N Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4723 pcs Duomenų lapas PAG.M1.0NL.AC39N.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti M10 "Shell" medžiaga Polysulfone (PSU)
"Shell Finish" - Serija 1P
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -50°C ~ 150°C Pozicijų skaičius 10
Tvirtinimo tipas Push-Pull, Detent Lock Išsamus aprašymas 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 3A Kontaktinė medžiaga -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - poravimosi Gold
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Black
Kabelių atidarymas 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm) Backshell medžiaga, dengimas Polysulfone (PSU)
Programos Automotive, Industrial, Medical, Testing Equipment & Measurement
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PAG.M1.0NL.AC39NZ
PAG.M1.0NL.AC39NZ
Gamintojai: LEMO
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP