PAG.M0.8SL.AC65G
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PAG.M0.8SL.AC65G
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: PAG.M0.8SL.AC65G.pdf
  • Pranešimas
PAG.M0.8SL.AC65G specifikacijos
Dalies numeris PAG.M0.8SL.AC65G Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5394 pcs Duomenų lapas PAG.M0.8SL.AC65G.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti M08 "Shell" medžiaga Polyetherimide (PEI)
"Shell Finish" - Serija 1P
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -50°C ~ 170°C Pozicijų skaičius 8
Tvirtinimo tipas Push-Pull, Detent Lock Išsamus aprašymas 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 5A Kontaktinė medžiaga -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - poravimosi Gold
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Gray
Kabelių atidarymas 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) Backshell medžiaga, dengimas Polyetherimide (PEI)