PAG.M0.8GL.CC39A
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PAG.M0.8GL.CC39A
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: PAG.M0.8GL.CC39A.pdf
  • Pranešimas
PAG.M0.8GL.CC39A specifikacijos
Dalies numeris PAG.M0.8GL.CC39A Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4037 pcs Duomenų lapas PAG.M0.8GL.CC39A.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti M08 "Shell" medžiaga Polysulfone (PSU)
"Shell Finish" - Serija 1P
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -50°C ~ 150°C Pozicijų skaičius 8
Tvirtinimo tipas Push-Pull, Detent Lock Išsamus aprašymas 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 5A Kontaktinė medžiaga -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - poravimosi Gold
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Blue, Gray
Kabelių atidarymas 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm) Backshell medžiaga, dengimas Polysulfone (PSU)