PAG.M0.6TL.AC65N
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PAG.M0.6TL.AC65N
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: PAG.M0.6TL.AC65N.pdf
  • Pranešimas
PAG.M0.6TL.AC65N specifikacijos
Dalies numeris PAG.M0.6TL.AC65N Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5257 pcs Duomenų lapas PAG.M0.6TL.AC65N.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti M06 "Shell" medžiaga Polyetherimide (PEI)
"Shell Finish" - Serija 1P
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -50°C ~ 170°C Pozicijų skaičius 6
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull, Detent Lock Išsamus aprašymas 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 6A Kontaktinė medžiaga -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - poravimosi Gold
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Black
Kabelių atidarymas 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) Backshell medžiaga, dengimas Polyetherimide (PEI)