PAG.M0.6NL.AC65V
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PAG.M0.6NL.AC65V
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: PAG.M0.6NL.AC65V.pdf
  • Pranešimas
PAG.M0.6NL.AC65V specifikacijos
Dalies numeris PAG.M0.6NL.AC65V Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4043 pcs Duomenų lapas PAG.M0.6NL.AC65V.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti M06 "Shell" medžiaga Polysulfone (PSU)
"Shell Finish" - Serija 1P
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -50°C ~ 150°C Pozicijų skaičius 6
Tvirtinimo tipas Push-Pull, Detent Lock Išsamus aprašymas 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 6A Kontaktinė medžiaga -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - poravimosi Gold
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Black, Green
Kabelių atidarymas 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) Backshell medžiaga, dengimas Polysulfone (PSU)