PAG.M0.4NL.CC65N
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PAG.M0.4NL.CC65N
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: PAG.M0.4NL.CC65N.pdf
  • Pranešimas
PAG.M0.4NL.CC65N specifikacijos
Dalies numeris PAG.M0.4NL.CC65N Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5227 pcs Duomenų lapas PAG.M0.4NL.CC65N.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti M04 "Shell" medžiaga Polysulfone (PSU)
"Shell Finish" - Serija 1P
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -50°C ~ 150°C Pozicijų skaičius 4
Tvirtinimo tipas Push-Pull, Detent Lock Išsamus aprašymas 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 8A Kontaktinė medžiaga -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - poravimosi Gold
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Black
Kabelių atidarymas 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) Backshell medžiaga, dengimas Polysulfone (PSU)