PAG.M0.2NL.AC65NK
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PAG.M0.2NL.AC65NK
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN INLINE PLUG
Duomenų lapai: PAG.M0.2NL.AC65NK.pdf
  • Pranešimas
PAG.M0.2NL.AC65NK specifikacijos
Dalies numeris PAG.M0.2NL.AC65NK Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN INLINE PLUG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6008 pcs Duomenų lapas PAG.M0.2NL.AC65NK.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti M02 "Shell" medžiaga Polysulfone (PSU)
"Shell Finish" - Serija 1P
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -50°C ~ 150°C Pozicijų skaičius 2
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull, Detent Lock Išsamus aprašymas 2 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup
Dabartinis įvertinimas 10A Kontaktinė medžiaga -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - poravimosi Gold
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Black
Kabelių atidarymas 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) Backshell medžiaga, dengimas Polysulfone (PSU)
Programos Automotive, Industrial, Medical, Testing Equipment & Measurement
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PAG.M0.2NL.AC52R
PAG.M0.2NL.AC52R
Gamintojai: LEMO
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 2POS SOLDER CUP
Sandelyje: 4015 pcs
parsisiųsti: PAG.M0.2NL.AC52R.pdf
RFQ
PAG.M0.2NL.AC65N
PAG.M0.2NL.AC65N
Gamintojai: LEMO