PAG.M0.2NL.AC52A
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PAG.M0.2NL.AC52A
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 2POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: PAG.M0.2NL.AC52A.pdf
  • Pranešimas
PAG.M0.2NL.AC52A specifikacijos
Dalies numeris PAG.M0.2NL.AC52A Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 2POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4434 pcs Duomenų lapas PAG.M0.2NL.AC52A.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti M02 "Shell" medžiaga Polysulfone (PSU)
"Shell Finish" - Serija 1P
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -50°C ~ 150°C Pozicijų skaičius 2
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull, Detent Lock Išsamus aprašymas 2 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 10A Kontaktinė medžiaga -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - poravimosi Gold
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Black, Blue
Kabelių atidarymas 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Polysulfone (PSU)