PAB.M0.9NL.AC39Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PAB.M0.9NL.AC39Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 9POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: PAB.M0.9NL.AC39Z.pdf
  • Pranešimas
PAB.M0.9NL.AC39Z specifikacijos
Dalies numeris PAB.M0.9NL.AC39Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 9POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5550 pcs Duomenų lapas PAB.M0.9NL.AC39Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti M09 "Shell" medžiaga Polysulfone (PSU)
"Shell Finish" - Serija 1P
Pakuotė Bulk Orientacija B
Darbinė temperatūra -50°C ~ 150°C Pozicijų skaičius 9
Tvirtinimo tipas Push-Pull, Detent Lock Išsamus aprašymas 9 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 3A Kontaktinė medžiaga -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - poravimosi Gold
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Black
Kabelių atidarymas 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm) Backshell medžiaga, dengimas Polysulfone (PSU)