PAA.M1.0NL.AC52Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PAA.M1.0NL.AC52Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: PAA.M1.0NL.AC52Z.pdf
  • Pranešimas
PAA.M1.0NL.AC52Z specifikacijos
Dalies numeris PAA.M1.0NL.AC52Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4810 pcs Duomenų lapas PAA.M1.0NL.AC52Z.pdf
Pakuotė Bulk Orientacija A
Darbinė temperatūra -50°C ~ 150°C Pozicijų skaičius 10
Tvirtinimo tipas Push-Pull, Detent Lock Išsamus aprašymas 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 3A Kontaktinė medžiaga -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - poravimosi Gold
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Black
Kabelių atidarymas 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Polysulfone (PSU)