PAA.M0.7TL.AC52NZ
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PAA.M0.7TL.AC52NZ
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: PAA.M0.7TL.AC52NZ.pdf
  • Pranešimas
PAA.M0.7TL.AC52NZ specifikacijos
Dalies numeris PAA.M0.7TL.AC52NZ Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4988 pcs Duomenų lapas PAA.M0.7TL.AC52NZ.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti M07 "Shell" medžiaga Polyetherimide (PEI)
"Shell Finish" - Serija 1P
Pakuotė Bulk Orientacija A
Darbinė temperatūra -50°C ~ 170°C Pozicijų skaičius 7
Tvirtinimo tipas Push-Pull, Detent Lock Išsamus aprašymas 7 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 5A Kontaktinė medžiaga -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - poravimosi Gold
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Black
Kabelių atidarymas 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Polyetherimide (PEI)