PAA.M0.6NL.AC52N
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PAA.M0.6NL.AC52N
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: PAA.M0.6NL.AC52N.pdf
  • Pranešimas
PAA.M0.6NL.AC52N specifikacijos
Dalies numeris PAA.M0.6NL.AC52N Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5885 pcs Duomenų lapas PAA.M0.6NL.AC52N.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti M06 "Shell" medžiaga Polysulfone (PSU)
"Shell Finish" - Serija 1P
Pakuotė Bulk Orientacija A
Darbinė temperatūra -50°C ~ 150°C Pozicijų skaičius 6
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull, Detent Lock Išsamus aprašymas 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 6A Kontaktinė medžiaga -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - poravimosi Gold
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Black
Kabelių atidarymas 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Polysulfone (PSU)