GSC.1S.290.ND62Z
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GSC.1S.290.ND62Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CABLE GRIP 5.2-6.2MM M9 BRASS
Duomenų lapai: GSC.1S.290.ND62Z.pdf
  • Pranešimas
GSC.1S.290.ND62Z specifikacijos
Dalies numeris GSC.1S.290.ND62Z Gamintojas LEMO
Galimas kiekis 5149 pcs Duomenų lapas GSC.1S.290.ND62Z.pdf
Įveskite Cable Grip Sriegio dydis M9x0.6
Serija 1S Skydo skylės dydis -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga Brass
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo IP50
Apima Collet Nut Išsamus aprašymas Cable Grip 0.20" ~ 0.24" (5.2mm ~ 6.2mm) Brass M9x0.6 Silver
Vamzdžių stebulės dydis - Spalva Silver
Kabelio skersmuo 0.20" ~ 0.24" (5.2mm ~ 6.2mm)