FPG.1B.316.CYCD42Z
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FPG.1B.316.CYCD42Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN INLINE PLUG
Duomenų lapai: FPG.1B.316.CYCD42Z.pdf
  • Pranešimas
FPG.1B.316.CYCD42Z specifikacijos
Dalies numeris FPG.1B.316.CYCD42Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN INLINE PLUG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5604 pcs Duomenų lapas FPG.1B.316.CYCD42Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 316 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 1B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 16
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line), Right Angle Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Dabartinis įvertinimas 1.5A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome