FNG.1B.303.CLAD42
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FNG.1B.303.CLAD42
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: FNG.1B.303.CLAD42.pdf
  • Pranešimas
FNG.1B.303.CLAD42 specifikacijos
Dalies numeris FNG.1B.303.CLAD42 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5957 pcs Duomenų lapas FNG.1B.303.CLAD42.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 303 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 1B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 3
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected funkcijos Backshell, Lanyard
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 3 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 12A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.122" ~ 0.165" (3.10mm ~ 4.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome