FMW.5M.114.XLCT
LEMOLEMO
FMW.5M.114.XLCT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FMW.5M.114.XLCT
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 114POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: 1.FMW.5M.114.XLCT.pdf2.FMW.5M.114.XLCT.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 217 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 217 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
FMW.5M.114.XLCT specifikacijos
Dalies numeris FMW.5M.114.XLCT Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 114POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 217 pcs Duomenų lapas 1.FMW.5M.114.XLCT.pdf2.FMW.5M.114.XLCT.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 114 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Nickel Serija 5M
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1124-1195
FMW5M114XLCT
Orientacija W Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 114 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Apsauga nuo įsilaužimo IP68 - Dust Tight, Waterproof funkcijos Coupling Nut
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 114 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 2A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Gray
Kabelių atidarymas 1.122" (28.50mm) Backshell medžiaga, dengimas -