FLA.2S.304.CLAC62
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FLA.2S.304.CLAC62
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN CIRC PLUG 4POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: FLA.2S.304.CLAC62.pdf
  • Pranešimas
FLA.2S.304.CLAC62 specifikacijos
Dalies numeris FLA.2S.304.CLAC62 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN CIRC PLUG 4POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4769 pcs Duomenų lapas FLA.2S.304.CLAC62.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 304 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 2S
Pakuotė Bulk Orientacija Keyed
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 4
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line), Right Angle Montavimo funkcija -
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įdėkite medžiagą Polyetheretherketone (PEEK) Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected
funkcijos Backshell Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 15A
Kontaktinė medžiaga Brass, Bronze Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Plug, Female Sockets and Male Pins
Spalva Silver Kabelių atidarymas 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm)