FHJ.2B.316.CLLD72
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FHJ.2B.316.CLLD72
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 16POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: FHJ.2B.316.CLLD72.pdf
  • Pranešimas
FHJ.2B.316.CLLD72 specifikacijos
Dalies numeris FHJ.2B.316.CLLD72 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 16POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4351 pcs Duomenų lapas FHJ.2B.316.CLLD72.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 316 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 2B
Pakuotė Bulk Orientacija J
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 16
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line), Right Angle Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 6A Kontaktinė medžiaga Bronze
Jungties tipas Plug, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome