FHG.3B.718.CJAD10Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FHG.3B.718.CJAD10Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: FHG.3B.718.CJAD10Z.pdf
  • Pranešimas
FHG.3B.718.CJAD10Z specifikacijos
Dalies numeris FHG.3B.718.CJAD10Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5591 pcs Duomenų lapas FHG.3B.718.CJAD10Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 718 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 3B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 19
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 5.5A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.362" ~ 0.394" (9.20mm ~ 10.00mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome