FHG.2B.319.CLAD72
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FHG.2B.319.CLAD72
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: FHG.2B.319.CLAD72.pdf
  • Pranešimas
FHG.2B.319.CLAD72 specifikacijos
Dalies numeris FHG.2B.319.CLAD72 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5503 pcs Duomenų lapas FHG.2B.319.CLAD72.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 319 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 2B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 19
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line), Right Angle Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 5A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome