FHG.1K.308.CLAC55Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FHG.1K.308.CLAC55Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: FHG.1K.308.CLAC55Z.pdf
  • Pranešimas
FHG.1K.308.CLAC55Z specifikacijos
Dalies numeris FHG.1K.308.CLAC55Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4413 pcs Duomenų lapas FHG.1K.308.CLAC55Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 308 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 1K
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 8
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 5A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.201" ~ 0.217" (5.10mm ~ 5.50mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome