FHG.1K.304.CYCC45
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FHG.1K.304.CYCC45
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN R/A PLUG
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
FHG.1K.304.CYCC45 specifikacijos
Dalies numeris FHG.1K.304.CYCC45 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN R/A PLUG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4014 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 304 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 1K
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 4
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Dabartinis įvertinimas 10A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.161" ~ 0.177" (4.10mm ~ 4.50mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome