FHG.1K.302.CYCC65Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FHG.1K.302.CYCC65Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN R/A PLUG
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
FHG.1K.302.CYCC65Z specifikacijos
Dalies numeris FHG.1K.302.CYCC65Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN R/A PLUG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4468 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 302 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 1K
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 2
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line), Right Angle Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 2 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Dabartinis įvertinimas 15A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome