FHG.1B.316.CYCD72Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FHG.1B.316.CYCD72Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: FHG.1B.316.CYCD72Z.pdf
  • Pranešimas
FHG.1B.316.CYCD72Z specifikacijos
Dalies numeris FHG.1B.316.CYCD72Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5127 pcs Duomenų lapas FHG.1B.316.CYCD72Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 316 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 1B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 16
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line), Right Angle Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 1.5A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome