FHG.1B.302.CYCD62Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FHG.1B.302.CYCD62Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 2POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: FHG.1B.302.CYCD62Z.pdf
  • Pranešimas
FHG.1B.302.CYCD62Z specifikacijos
Dalies numeris FHG.1B.302.CYCD62Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 2POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5399 pcs Duomenų lapas FHG.1B.302.CYCD62Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 302 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 1B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 2
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line), Right Angle Montavimo funkcija -
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įdėkite medžiagą Polyetheretherketone (PEEK) Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected
funkcijos Backshell Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas 2 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Dabartinis įvertinimas 15A
Kontaktinė medžiaga Brass Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 39.4µin (1.00µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Plug, Male Pins
Spalva Silver Kabelių atidarymas 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm)