FHG.0B.307.KLAD42Z
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FHG.0B.307.KLAD42Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: FHG.0B.307.KLAD42Z.pdf
  • Pranešimas
FHG.0B.307.KLAD42Z specifikacijos
Dalies numeris FHG.0B.307.KLAD42Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5499 pcs Duomenų lapas FHG.0B.307.KLAD42Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 307 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Black Chrome Serija 0B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 7
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line), Right Angle Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 7 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 2.5A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Black
Kabelių atidarymas 0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Black Chrome