FHG.0B.305.CYCD42Z
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FHG.0B.305.CYCD42Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 5POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: FHG.0B.305.CYCD42Z.pdf
  • Pranešimas
FHG.0B.305.CYCD42Z specifikacijos
Dalies numeris FHG.0B.305.CYCD42Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 5POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5103 pcs Duomenų lapas FHG.0B.305.CYCD42Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 305 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 0B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 5
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line), Right Angle Montavimo funkcija -
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įdėkite medžiagą Polyetheretherketone (PEEK) Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected
funkcijos Backshell Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Dabartinis įvertinimas 6.5A
Kontaktinė medžiaga Brass Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 39.4µin (1.00µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Plug, Male Pins
Spalva Silver Kabelių atidarymas 0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm)