FHB.3B.326.CYCD10Z
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FHB.3B.326.CYCD10Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN R/A PLUG
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
FHB.3B.326.CYCD10Z specifikacijos
Dalies numeris FHB.3B.326.CYCD10Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN R/A PLUG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4711 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 326 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 3B
Pakuotė Bulk Orientacija B
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 26
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line), Right Angle Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Dabartinis įvertinimas 4A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.362" ~ 0.394" (9.20mm ~ 10.00mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome