FGK.3B.306.CYMD92Z
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGK.3B.306.CYMD92Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 6POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: FGK.3B.306.CYMD92Z.pdf
  • Pranešimas
FGK.3B.306.CYMD92Z specifikacijos
Dalies numeris FGK.3B.306.CYMD92Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 6POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5056 pcs Duomenų lapas FGK.3B.306.CYMD92Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 306 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 3B
Pakuotė Bulk Orientacija K
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 6
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 6 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 17A Kontaktinė medžiaga Bronze
Jungties tipas Plug, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.303" ~ 0.362" (7.70mm ~ 9.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome