FGJ.3B.306.CYMD11
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGJ.3B.306.CYMD11
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 6POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: FGJ.3B.306.CYMD11.pdf
  • Pranešimas
FGJ.3B.306.CYMD11 specifikacijos
Dalies numeris FGJ.3B.306.CYMD11 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 6POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5431 pcs Duomenų lapas FGJ.3B.306.CYMD11.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 306 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 3B
Pakuotė Bulk Orientacija J
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 6
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 6 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 17A Kontaktinė medžiaga Bronze
Jungties tipas Plug, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.398" ~ 0.433" (10.10mm ~ 11.00mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome