FGJ.2B.318.CLLD82Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGJ.2B.318.CLLD82Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 18POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: FGJ.2B.318.CLLD82Z.pdf
  • Pranešimas
FGJ.2B.318.CLLD82Z specifikacijos
Dalies numeris FGJ.2B.318.CLLD82Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 18POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4853 pcs Duomenų lapas FGJ.2B.318.CLLD82Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 318 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 2B
Pakuotė Bulk Orientacija J
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 18
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 5.5A Kontaktinė medžiaga Bronze
Jungties tipas Plug, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome